S názvem „zámečnictví“ se setkal každý z nás. Někdo zámečnictví využil při výrobě klíčů. Jiní z nás potřebovali zámečnický servis pro otevření zamčeného bytu. Umělecký zámečník nám vyrobil ozdobné kování. Strojní a stavební zámečnictví využijeme pro změnu pro zpracování konstrukcí. U nás v Zámečnictví Nováček realizujeme zakázkovou výrobu nebo strojní a stavební zámečnictví na míru. Pojďte se podívat zakázkovému zámečnictví pod pokličku.

Specialisté ze Zámečnictví Nováček nejsou odborníky na výrobu klíčů, ztracených zámků a petlic všeho druhu. Zámečnictví Nováček s.r.o. se specializuje na výrobu ocelových konstrukcí, hal, kontejnerů a dopravníků. Kromě toho běžně vyrábíme pro firmy i koncové zákazníky brány, ploty, schodiště a další konstrukce.

Jednou z velkých výhod zakázkového zámečnictví je fakt, že zde lze vyrobit výrobek přesně podle zákazníkových představ. Dokážeme repasovat zařízení, vyrobit stroje s výrobně technickou dokumentací, připravit statické posudky k realizovaným zakázkám.

Schodiště, ploty, kontejnery, konstrukce. To je Zámečnictví Nováček

Další nespornou výhodou je fakt, že vyrábíme pro širokou škálu zákazníků. Spolupracujeme s koncovými zákazníky. Ti chtějí například repasovat menší stroj, zhotovit kovaný plot na míru nebo dodat posuvnou bránu pro svůj rodinný dům.

developery nebo stavebními firmami řešíme zase zakázky, týkající se kovových pergol, návrhu ocelových a kovových schodišť či nerezového zábradlí. Návrh, realizace, montáž, doprava a servis jsou samozřejmostí.

Dlouhá léta se taktéž soustředíme na výrobu a montáž ocelových konstrukcí, opláštění hal nebo výrobu ocelových nosníků. Pro zemědělství a dopravu vyrábíme dopravníky a kontejnery.

Spojovacím článkem pro všechny tyto oblasti je zámečnictví, kovovýroba, sváření, ohýbání a výroba ocelových konstrukcí všeho druhu. Kovovýroba a zakázkové zámečnictví Jihlava to je Zámečnictví Nováček s.r.o.

V dalších dílech našeho seriálu vám představíme výrobu dopravníků, kontejnerů nebo netradičních ocelových konstrukcí.

Jsme Zámečnictví Nováček s.r.o. Spolupracujte s námi