Jsme Zámečnictví Nováček s.r.o. V naší výrobní hale v Antonínově Dole u Jihlavy vyrábíme ocelové konstrukce určené pro nejrůznější účely. Vyrábíme zde například opláštění hal nebo montované ocelové haly a ocelové vazníky. Výroba a montáž ocelových konstrukcí reprezentují jednu z činností Zámečnictví Nováček. Pojďme se společně podívat, jak tato výroba a montáž ocelových konstrukcí probíhá.

V oboru výroby ocelových konstrukcí jsou odborníci ze Zámečnictví Nováček doslova kovaní. S dvacetiletou zkušeností s výrobou a montážemi ocelových konstrukcí, opláštění hal a výrobních závodů víme, co všechno potřebujeme k bezproblémové spolupráci se zákazníky.

Na montáže ocelových konstrukcí byste měli být připraveni ještě před samotnou výrobou. Na základě zpracované projektové dokumentace k vaší průmyslové nebo zemědělské stavbě budeme vycházet i při výrobě opláštění hal a výrobě ocelových konstrukcí.

Důsledná technická a projektová montáž musí být samozřejmostí. Kombinujete-li například montáž ocelových konstrukcí se zděnou konstrukcí, provádějí se vyzdívky až po montáži ocelových konstrukcí. Taktéž zděné ztužovací prvky je nutné provádět až po montáži ocelových konstrukcí.

Zvedací a manipulační technika až na stavbu

Před samotnou stavbou je nutné popřemýšlet o dopravě a manipulaci na stavbě. Bylo by značně nemilé, kdybyste v průběhu stavby zjistili, že manipulační technika a zvedací technika se na stavbu vašeho nového závodu nedostane.

Výhodou spolupráce se Zámečnictvím Nováček s.r.o. je fakt, že vám, kromě montáže, zajistíme i dopravu na staveniště. Díky mnoha stavebním realizacím máme zkušenosti s nástrahami logistiky za pomoci manipulační techniky.

Před zahájením přepravy objemnějších nákladů zkontrolujeme průjezdnost přístupových komunikací. Ve spolupráci se zadavatelem zajistíme tahače a návěsy. Jednotlivé ocelové konstrukce jsou při přepravě zpravidla naskládány tak, jak se budou za pomoci zvedací techniky vykládat a montovat.

Výroba, montáž a přeprava ocelových konstrukcí a montovaných ocelových hal vyžaduje dlouhodobé znalosti a zkušenosti. V Zámečnictví Nováček s.r.o. těmito zkušenostmi disponujeme. Díky tomu vám můžeme zajistit bezproblémovou výrobu, montáž a dopravu ocelových konstrukcí nebo opláštění hal na míru vašim přáním a požadavkům.

Kontaktujte nás pro další informace