Ploty. Chrání naše pozemky před nevítanými návštěvníky. Působí taktéž estetickým dojmem a zatraktivňují naše bydlení. Už jste přemýšleli, jaký typ plotu si vybrat? V dnešním článku vám představíme kované ploty neboli moderní a nadčasové oplocení se stálou životností.

Jednou z výhod kovaných  plotů je jejich variabilita. Nejenom, že mohou být součástí oplocení ve starší zástavbě rodinných domů nebo vil, ale jsou taktéž vhodné pro použití k novostavbám. Díky variabilitě celého systému lze kované ploty umístit prakticky do jakéhokoliv terénu, sklonu, prostředí. Plotové sloupky, posuvná brána, plotové dílce… vše jednoduše stavebně a technicky upravíte.

S variabilitou jistě souvisí i barva. Povrchové úpravy kovaných plotů jsou v dnešní době samozřejmostí. Můžete si tak vybrat z více než stovky barevných variant tohoto oplocení. Díky kvalitní povrchové úpravě jsou kované ploty téměř bezúdržbové.

Samotný design tohoto prvku našich pozemků je taktéž podstatný. Jednak lze zvolit standardní vzory jednotlivých plotových dílců. Ne každé kované oplocení musí být zakončeno ostrými hroty. Kované ploty mohou nést symbol geometrických prvků, dávných antických tradic nebo moderní architektury.

Samotnou kapitolou celých plotů jsou poté brány a branky. Ke kovaným plotům se hodí například posuvná brána. Pokud si kvůli nedostatku místa nemůžete posuvnou bránu dovolit, nabízí se vám alternativa. Touto možností je například křídlová brána. Díky posuvnému mechanismu se křídlová brána stává stejně atraktivní jako klasická posuvná brána.

Navrhněte si kované ploty. My už se postaráme o zbytek

Naše Zámečnictví Nováček s.r.o. vám taktéž dodá kované ploty, plotové sloupky nebo posuvné brány. Díky více než dvacetileté praxi v oboru zámečnictví, kovovýrobě a sváření máme bohaté zkušenosti nejenom s výrobou ocelových konstrukcí, ale právě i plotů, schodišť nebo vjezdových bran.

Komunikací vše začíná. Společně domluvíme následný postup. Dojedeme přímo k vám, zaměříme budoucí plot, realizujeme zakázku, provedeme povrchové úpravy kovaných plotů. Ani po výrobě na vás nezapomeneme. Zajistíme dopravu a montáž, případně i další úpravy dle vzájemné dohody.